Anna Kielar

Psycholog szkolny / Nauczyciel / Terapeuta

Prywatnie jestem żoną i matką dwóch cudów, a czasami „cudaków”, których wyczekiwałam i doczekałam się.

Pedagogika i psychologia zawsze były i są w moich zainteresowaniach, nie tylko teoretycznych ale przede wszystkich praktycznych.

Jestem Wiecznym Studentem, dzięki wiedzy zdobytej na kierunkach Filologia polska, Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Psychologia Wczesnego i Średniego Okresu Szkolnego z Terapią Pedagogiczną oraz Psychologia specjalność psychologia dzieci i młodzieży mogę wspierać młode pokolenie na różnych płaszczyznach. Wciąż kontynuuję zgłębianie wiedzy akademickiej w tych najbliższych mi dziedzinach na kolejnych kierunkach studiów.


Moje douczanie ustawiczne – gdyż taka potrzebę nieustannie posiadam – kontynuuję również w formach różnorakich szkoleń i webinarów. Jest ich do tej pory kilkadziesiąt a wśród nich między innymi:

 • Jak dostosować wymagania edukacyjne do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia ze spektrum autyzmu?;
 • Samouszkodzenia, myśli samobójcze i depresyjne u dzieci i młodzieży-skuteczna, diagnoza i terapia zachowań autoagresywnych;
 • Trening Regulacji Emocji. Ćwiczenia i zabawy dla dzieci i młodzieży;
  -Trening Umiejętności Społecznych. Zabawy i Ćwiczenia dla dzieci i młodzieży;
  -Trening odporności psychicznej dla dzieci i młodzieży;
 • Dojrzewanie nastolatków z Zespołem Aspergera – zobacz, na co powinieneś się przygotować;
 • Pozytywna dyscyplina w przedszkolu – sprawdzone pomysły na to, jak zapanować nad grupą;
 • 10 sprawdzonych patentów na to, jak radzić sobie i pracować z trudnym uczniem;
 • 10 pomysłów na wykorzystanie arteterapii w pracy z dzieckiem w przedszkolu;

W obrębie mojego doświadczenia zawodowego, poza nieustanną praktyką 24/7 jako matka i żona, znajdują się praktyki w Szkołach Podstawowych i Technikum, praca w charakterze pomocy wychowawcy w Domu Dziecka, praktyki w przedszkolu i szkole jako nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny, praca w charakterze psychologa szkolnego prowadzącego zajęcia specjalistyczne z elementami arteterapii oraz praca jako Asystent – Nauczyciel Akademicki. Czy to w trakcie praktyk zawodowych czy też pracy zawodowej najważniejszymi są dla mnie Ci, którzy wymagają mojej fachowej pomocy – to na nich się skupiam i wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie by ich wspierać. Najbardziej cieszy mnie, kiedy oni sami przekonując się, że mogą mi zaufać oraz liczyć na moje wsparcie, zwracają się do mnie ze swoimi problemami i potrzebami.

Niezmiernie cieszę się na współpracę ze „Stadem”, gdzie będę mogła skupiając się na Waszych potrzebach, wykorzystać swoją dotychczasową wiedzę i doświadczenia. Z całą pewnością doświadczenie tej współpracy wzbogaci również moją osobę.

Kadra