Anna Jakubiak-Sęk

Fundator / członek zarządu / edukator / nauczyciel malarstwa

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na Wydziale Malarstwa i Rzeźby, kierunek Malarstwo. Jestem artystką, zajmuję się malarstwem sztalugowym, grafiką i fotografią. W malarstwie korzystam z różnych technik, chętnie eksperymentuję. Moje malarstwo jest powiązane z naturą, nastrojem, odczuwaniem świata i relacji z nim. Brałam udział w kilkunastu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Współpracowałam przy tworzeniu wystaw, również jako kurator. Prowadziłam warsztaty artystyczne dla dzieci.

Od 7 lat edukuję domowo własne dzieci – obecnie 3 i 5 klasa szkoły podstawowej. Marzę o miejscu, w którym dzieci uczące się w domu będą czuły się bezpieczne i szanowane, gdzie będą mogły rozwijać zarówno swoje pasje, jak i kompetencje społeczne, gdzie będą mogły zawierać przyjaźnie i gdzie przede wszystkim będą mogły być sobą. Spełnieniem tego marzenia jest Fundacja Stado – Empatia Relacje Sztuka, której jestem współzałożycielką.