Anna Adamska

Instruktorka jogi

Uwielbiam ruch, kocham taniec, a jogę – w szczególności. Połączenie tych pasji odnalazłam w jodze dynamicznej – VINYASIE, która charakteryzuje się płynnymi przejściami między pozycjami (asanami) łącząc ruch z oddechem. W mojej praktyce indywidualnej, jak i nauczycielskiej nie ustaję w dalszych poszukiwaniach, kierując się głosem intuicji. Stąd zgłębianie jogi YIN oraz jogi NIDRY. Staram się też zarażać miłością do jogi najmłodszych, prowadząc zajęcia z przedszkolakami, dziećmi w wieku szkolnym, a także z młodzieżą.

Ukończyłam kilka kursów nauczycielskich – między innymi w nurcie Vinyasa Yoga – pod okiem (i skrzydłami) Ulli Wilczyńskiej – Kalak (kurs RYT 200 certyfikowany przez Yoga Alliance), jogi Yin (RYT 30), jogi Nidry (RYT 50), jogi dla kobiet w ciąży (Shakti Doula Copenhagen) oraz kurs u Emilii Burkiewicz z nauczania jogi dla dzieci i młodzieży. Poszukuję nieustannie nowych przestrzeni do podnoszenia swoich kwalifikacji do pracy nauczycielskiej.

W Fundacji Stado – Relacje Empatia Sztuka prowadzę zajęcia dla dzieci od 7 roku życia.

Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami dla dorosłych lub młodzieży zajrzyj na moją stronę jogaleszno.pl

Zajęcia